Kangroos Company / Caribbean Education & Culture Foundation

Caribbean Education and Culture Foundation (CECF)

Karayiplerin St. Maarteen ülkesinde kurulmuş olan Caribbean Education and Culture Foundation (CECF), Karayip adalarında organize edilen tüm “DoitCaribbean! – Learn & Explore” ve “Caribbean Summer School” programlarının ev sahipliğini organize eden kurumdur.

Aynı zamanda kurumumuz; University of St. Maarten’le beraber çalışmakta olan bir dil okuludur. Dil kurslarımız, çocukların (18 yaş altı öğrenciler) ve gençlerin yıl boyunca, okul tatillerinde katılabileceği kurslardır. St. Maarten’deki merkezimiz yıl boyu aktiftir.

CECF logo

Kısaca CECF

Caribbean Education and Culture Foundation (CECF), eğitim standardı üzerinde ve emniyetin en üst düzeyde olması gerektiğini kabul eden bir kurumdur. Uluslararası öğrencilerimiz eğitim sürecinde her zaman gözetim altında tutulmaktadır.

Dil programlarımız, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca dil derslerini, heyecan verici kültürel etkinlikler ve geziler ile birleştirmektedir.

Kurumumuzun dil öğretmenleri, dil öğretiminde deneyimli ve niteliklidirler. Bizler kurum olarak farklı ülkelerden öğrencileri bir araya getiriyoruz. Öğrenciler Karayip adalarında unutulmaz bir vakit geçirip, diğer ulusların kültürel değerlerini öğreniyorlar. Aynı zamanda bir ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kuruyorlar. Bunun yanı sıra kurumumuz İngilizce, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere üç dilde çevrimiçi öğretim imkanı sunmaktadır.

Kurumumuzun faaliyet gösterdiği diğer ülkeler: St. Maarten, Aruba, Curacao, Dominik Cumhuriyeti, Küba, Meksika ve Kolombiya’dır.

Uluslararası Öğrencilerimize Yönelik Misyon ve Değerlerimiz

  • Dil becerilerini geliştirmek,
  • Farklı kültürleri, aileleri ve kampüs yaşamını tanımasını sağlamak,
  • Dünyaca ünlü yerleri ziyaret etmek,
  • Yeni arkadaşlar kurmak,
  • Kültürlerarası anlayışı güçlendirmek ve teşvik etmek,
  • Toplulukla işbirliği yapmak ve sorumluluk değerlerini bütünleştirmektir.
foto7